Príprava vody

Vezmete si čistý umytý pohár. V myšlienke sformulujte Vašu žiadosť do vety, napr. :

„ Pani Dagmar, prosím si liečivú energiu do vody. „

Pri natieraní krému/oleja na telo požiadajte napríklad takto:

„ Pani Dagmar, mám bolesť, prosím, pomôžte mi. „

Následne si napustíte/nalejete vodu do skleneného pohára a máte ju ihneď pripravenú na pitie.

Pohár môže byť v objeme do 1 litra.

Ak počkáte 5-12 minút, uvidíte energiu aj fyzicky, teda to, čo je popísané v sekcii

“ Moja energia a jej fázy“.

Obsah vody v pohári netreba ihneď vypiť, stačí priebehu dňa, prípadne si môžete z nej urobiť liečivý nápoj, napr. čaj.

Moja energia a jej fázy

Od 08/2014 sa striedavo mení pôsobenie v atmosfére os Afriky, Azie , USA, Anglicko smerom k Europe. Nejde to dokola ale ide to akoby SR o 12 hodine mala klímu Turecka, o 13 hod Austrália o 13:30 Tunisko o 16:30 sa to vráti to našej polohy SR. A na večer znovu kolotoč. Stíhačky, zbrane, tekutiny ktoré sa púšťajú/padajú  na zem spôsobujú ako sa mení počasie, vzduch aj pitná voda vo vodovodných  potrubiach. Preto sa od 06/2015 mení sila bublín a dúhy na podobu akoby vo vode bola veľa Ca, neusádza sa v pohári vodný kameň ale je tam niekedy LEN pár drobučkých bublín a mierny povlak na pohári akoby 1/3 bielej tabl.. Kto má mierny povlak akoby vodného kameňa na sklenenom pohári, pitná voda nieje v poriadku, preto sa mení na podobu akoby vo vode bola 1/3 liek neapr medypirín !! dokedy bude táto zmena???? Asi /dovtedy pokiaľ nebude Mier a ticho na zemi. Mnohí neviete čo sa deje v rôznych štátoch a čo tam používajú.  Všetky informácie z bezpečnostných dôvodov nemôžem zverejňovať. Slovenské TV nedávajú v správach ani 1% z toho aké info dostávam denne ……. a v iných štátoch to zverejňujú.
—-dávajte si pozor ak uvidíte lietadlo v podobe „modelu“ je to lietadlo bez pilota s radarom. dokáže nasnímať každú osobu ktorá ma pri sebe aj kúsok kovu……
—- majú dobré telefóny ktoré im signalizujú rôzne situácie o ktorých mi bežný obyvatelia nevieme/ nepoznáme…..

MOJA ENERGIA je ale stále vidieť aj cítiť len má okrem bublín a dúhy novú pridanú podobu !!!!! tzn sú 4 „fázy“ bubliny, dúha, vôňa, a liek vo vode.

Moja energia má nekonečnú silu. Dokáže k Vám prísť, nezáleží na tom, kde a na ktorej časti tejto ZEME sa nachádzate. Energia je slnečná a zemská. Ovplyvňuje ju aktuálne počasie, rotácie zeme a slnka k obežníkovej dráhe a pôsobenie na rovníkovú polos stredovej dĺžky jadra zemského pôsobenia Matky Zem na vonkajšiu vrstvu zeme s vplyvom na slnečnú energiu a postavenie hviezdnej  energie dodávanej zo slnka vo večerných hodinách  s vplyvom na môj pobyt na území, kde sa práve pohybujem!  Energiu je cítiť na tele, aj vidieť v pohári pitnej vody.

D

Voda: Sú dve fázy pôsobenia vo vode

1.    Veľké bubliny vo Vašej pitnej vode.

Ak sú v pohári veľké bubliny, stretne Vás v tento deň nejaká udalosť, ktorá Vaše orgány rozbúši.

2.    Malé bubliny vo Vašej pitnej vode znamenajú, že:

a)   Vaše telo nie je pripravené na moju liečbu z dôvodu, že Vaše orgány sú  tak veľmi problémové, že sa musia pôsobením mojej vody najprv zregenerovať, aby nastala fáza liečenia.

b)   Ste v strese a je nutné, aby Vaše orgány a  krv dostali pôsobením mojej energie do vody (oleja) liečivú silu na zvládanie: stresových situácií, depresií, učenia………

3.    Na povrchu pitnej vody vidieť dúhu, prípadne má voda fialové sfarbenie (niekedy do zelenkava) = toto je pravá LIEČIVÁ voda na orgány, neutišuje, ale lieči orgány a pokožku zvnútra.

4.     Má vôňu po kvetinách, prípadne má inú chuť.  Je to podľa rotácie zemského jadra v opačnom smere ku spodnému  plášťu. Tento jav sa na zemi prejavuje tým spôsobom, že na povrchu zemskej kôry vznikajú tektonické diskontinuitné zmeny.

Získanie mojej energie:

– Prostredníctvom obrazovky pri živom vstupe je dodávaná skoro všetkým divákom. Podľa toho, aká veková skupina sedí pred televíznymi obrazovkami, dávam liečivú energiu do vody, ktorú si divák pripraví do nádoby, ktorú určím (džbán, PET fľaša). O dobe získania energie sa divák dozvedá vždy v úvode  môjho vystúpenia.

– Zavoláte do štúdia a ja Vám poviem do akej doby Vám energiu dám na telo (v podobe krémov) alebo do pohára s vodou.

– Napíšete list (e-mail) a formou dobierky je Vám zaslaná moja odpoveď – do hodiny od   prečítania listu (emailu ) máte moju energiu.

D

Ako pracujem?

Nepotrebujem vedieť Vaše skutočné meno, stačí mi váš e-mail a viem, kto ho písal a dokážem posúdiť Váš momentálny zdravotný stav, hlavne to, kde sa nachádza problém, o ktorom možno netušíte. Dokážem vidieť jednu bunku v tele, čo nedokážu ani prístroje.

Ak sa pýtate na vzťahy, vždy je dobré v otázke konkretizovať danú osobu vo vzťahu k Vám alebo len uviesť jej  meno,  prípadne mi opísať vlasy tejto osoby alebo len jej vek.

Do troch mesiacov sa osud častokrát ovplyvniť nedá, či už vzťahovo alebo zdravotne, vždy je dôvod prečo.

a)     Nemôžem zasiahnuť/preťať Váš život, pretože sa k nemu staviate do pozície slabého a kríza v živote Vás má naučiť čeliť týmto chybám a nie ich opakovať.

b) Je neskoro, napr. vysoké štádium rakoviny s poškodením orgánov z endokrinných žliaz.

D

Ako môžete moju energiu stratiť?

1.    Vypršaním  obdržaného predplateného času.

2.  Neobdržanie finančnej odmeny z inštitúcie za moju energiu smerom k Vám.

3.   Ak krivého slova proti mne prerečiete bez toho, aby ste sa presvedčili  o pravde, ktorú adresujem smerom k Vám.

4.   Ak by ste chceli na mojej energii zarobiť bez toho, aby ste ma o tom upovedomili.

5.    Kto v myšlienke je proti mne, že neverí…..

Ak niekto obdrží moju odpoveď formou listu alebo e-mailu, moju energiu má do 1 hodiny. Ak by ju nevidel v pohári s vodou, je nutné obsah vody vyliať (poliať kvety) a napustiť si do pohára nanovo vodu a vložiť do nej čistú lyžicu alebo liečivý kameň – prosba/myšlienka musí byť prítomná. Ak sa so mnou niekto začína liečiť počas vysielania, energiu má ihneď.

Moju energiu si nikto nevynúti, tým chcem povedať, že energia

vždy vie, koľko a v akom množstve má prísť k danej liečenej osobe. Energia sa počas dňa prispôsobuje Vášmu telu tzn. nemôžete jej dostať viac ako vaše telo zvládne. O tom koľko energie vo vode dokážete prijať, rozhodujem len ja a Vaše telo, takže nie Vy myšlienkou!

Každý kto vie uveriť len vtedy, keď má bubliny v pohári, nech sa nečuduje, že sa vôbec nelieči, lebo len dúha vo vode, prípadne s malým množstvom bubliniek, je tá pravá voda, ktorá v skutočnosti pomáha.

 Niekomu sa môže stať (2 dni aj týždeň),  že energiu vo vode liečená osoba nevidí alebo necíti zmeny po krémovaní na svojom tele. Vtedy je treba porozmýšľať, či ste neurobili niečo čo som Vám neodporučila.

 Autorským zákonom © Dagmar 2010.

Analýza vody

POKRAČOVANIE K FOTKÁM.
Na vaše dotazy sprístupňujem na čas rozhovor s osobou ktorú zaujíma energia vo vode z pohľadu ktoré oko nevidí.

pre vaše ozrejmenie niečo z teórie:

Stupeň tvrdosti 3- Kalcit (vápenec)

Kalcit je v prírode najrozšírenejším a najbežnejším uhličitanovým minerálom. Nájdeme ho v rôznych podobách, či už ako tenké lístkovité kryštály alebo klencovité tvary, i dlhé stĺpce a ihlice. Kalcit ako horninotvorný minerál je hlavnou zložkou usadených hornín – vápencov. Vápence sa často vyskytujú v mohutných súvrstviach a vytvárajú pohoria. Vďaka svojim vlastnostiam veľmi účinne vplývajú na povrchové tvary, vodstvo a vegetáciu. Vápenec vznikol pred miliónmi rokov z usadených schránok a zvyškov tiel dávno odumretých morských živočíchov – dierkavcov, mäkkýšov, koralov. Skameneliny (fosílie), ktoré nachádzame vo vápencoch, sú ako učebnica o jednotlivých etapách vo vývoji Zeme.

Rozpúšťaním vápencov vodou vznikajú krasové útvary s jaskyňami. Opätovným usadením jemnekryštalického kalcitu vzniká kvapľová výzdoba jaskýň. Číre kryštály kalcitu majú zaujímavú optickú vlastnosť: dvakrát lámu svetelný lúč, ktorý nimi prechádza. Preto sa tieto kryštály nazývajú dvojlomný kalcit (vápenec). Je dokonale štiepateľný. Dobre rozpustný v kyseline soľnej, pri rozpúšťaní šumí.

Stupeň tvrdosti 9 – Korund

Korund je v podstate čistý kryštalizovaný kysličník hlinitý s tvrdosťou o stupeň nižšou ako diamant. Tvrdosť korundu je čiastočne ovplyvnená silnými väzbami, ktoré priťahujú atómy kyslika a hliníka, čo spôsobuje, že minerál je nielen tvrdy, ale ma aj dosť vysokú hustotu napriek tomu, že sa sklada z dvoch relativne ľahkych prvkov. Korund je druhy najtvrdší prírodný minerál po diamante. Jeho farebnými odrodami sú dva drahokamy Rubín a zafír. Keďže je veľmi tvrdý a má ďalšie výhodné fyzikálne vlastnosti, využíva sa aj v technickej praxi. Sú hlavnou zložkou laserov.

článok je aj TU z môho účinkovania ešte v TV

Ide o  röntgenovú difrakčnú analýzu, ktorú som urobil  na čisto korundovom podklade preto, lebo vzorky z vody je síce dostatočné množstvo ale nie zas toľko aby sa vytvorila vzorka originálnej veľkosti pre tento typ röntgenu. Toto foto je scan , vašej vody- kryštálovú štruktúru . Hore uvedená metóda je jednou z veľmi rýchlych a presných metód pre zistenie kryštálovej štruktúry materiálov. Tie kopčeky rôznych veľkostí predstavujú tzv. kryštálovú štruktúru a ak vzorka tuto nemá nevznikne taký ostrý pík. Odmysliac si korund ako podložku, ktorá je tiež označená, JE OZNACENY AJ KALCIT z medzinárodnej databázovej knižnici.
Takže v našej vode sa vašim pôsobením pri normálnej laboratórnej teplote 21 st.C vyzrážali kryštály kalcitu. Pod mikroskopom sme videli dve formy, jedna tá ihličková, ktorú sme nazvali ciroky- tu pozriem do mineralógii aká kryštalická forma uhličitanu vápenatého / aj kalcit / na tie ihličky a aká je tá druhá. Toto ja mineralogicky neviem zistiť aj keď sa to dá. Perfektné však ? Teší ma, že sme to identifikovali.

OZREJMENIE analýzy :
pokúsim sa interpretovať náš pokus,  voda- tá úplne prvá, ktorá bola zatvorená v pohári 2 týždne bola to voda pitná z tých plastových veľkých fliaš. Táto voda bola úplne číra a nebolo v nej vidieť nič plávať, pohybovať sa, že by mala nejaké usadeniny ako napr. niektoré železité minerálne vody. Každý človek sa vo svojom živote už stretol s vodným kameňom, ktorý sa postupom času, alebo ak sa jedná o veľmi tvrdú vodu vyzráža skôr, ale iba za podmienok keď sa zohrieva, napr. keď sa robí káva a pod, teda keď voda vrie. To znamená je jej dodaná energia zvonku = elektrická na ohrev. Nie je normálne a ani nepoznám človeka, ktorý by povedal, že pitná voda na jeho stole za nejaký čas sama od seba a podotýkam pri laboratórnej teplote sa vyzrážavala, čiže to, o čom som písal na začiatku o pozorovaniach, najpriba bubliny, potom tenulinké pásky- na úrovni nano s kovovým leskom a nakoniec daná zrazenina. Chémia pozná tento proces kryštalizácie v špeciálnych kryštalizátoroch z presýtených roztokov a pitná voda taká nie  je   a zmenou tzv. entalpie, teda nejde to len tak mirnix-dirnix, „ako to bolo v našom prípade s vašou energiou „
Pre laika, pitná voda, bola dva týždne uzavretá v pohári v ktorej sa vytvoril úkaz viď aj foto energie.

Ak by človek nemal mikroskop, vidí voľným okom len bublinky a iné útvary nezreteľného charakteru ale nevidel by tieto časti z vody ako tie nafotené kryštály,- nevedel by presne čo vzniklo, iba by sa domnieval, ak má mikroskop – zistí, že to , čo vzniklo je kryštalické a dokonca v dvoch formách, tie priesvitné a ihličkovité. Ak má iba napr. ten rtg. difraktometer, môže zistiť, štruktúru = kryštálovú štruktúru a dostane záznam, ten scan= alebo graf ako ste ho nazvala vy pani Dagmar.
Toto je veľký dôkaz prenosu vašej energie niekoľkými vedeckými metódami na účel ktorý bol daný, v našom prípade absorpciu negatívnej, zlej , špatnej v priestore s elektromagnetickým žiarením a ľudskou, bez toho, aby okrem nás „dvoch“ samozrejme vedel o čo ide, že ten pôvodný energetický stav vody bol pôsobením na diaľku / a Vy neviete kde som / zmenený posielanou energiou o nejakej veľkosti a pritom voda ani nevrela, ani nebublala, ani nechladla, navonok sa bežne známym spôsobom neprejavovala, a pohár bol dokonca zatvorený zábrusným viečkom.
Zdravím, lab.

Dodatok Dagmar :
Voda bola určená na zneutralizovanie zón atď., to máte viacerý doma mnou určené. Analýza bola vykonana na tej vode, z fotiek ktoré som vám dala možnosť vidieť na  tomto webe, boli tvorené pod mikroskopom v 100 násobnom zväčšení v predchádzajúcom svetle.
Vodný kameň pozná každý, vidí ho v kanvici atď., ale je to len tvrdé skupenstvo ako spomenula skúmajúca osoba, vykryštalizované z ohrevu vodu.
Na jeho postupne uvoľnenie / zničenie používate doma ocot alebo chémiu.
Vo vode určenej na zneutralizovanie v tomto prípade zón je pre mňa (energiu) potrebný súhrn tvrdých nerastov  z dôvodu ich prírodnej sile, ALE je v kvapalnej podobe! Priťahuje zóny do vody a Kalcit zóny neutralizuje, preto sa nič človeku nestalo ak omylom takúto vodu vypil, čo sa už stalo. Doplnil do tela len riadnu dávku minerálov ktoré sú prítomne v každej vode – pôsobením mojej energie ale vždy s inou konzistenciou minerálov či už s bublinami alebo bez nej.
Voda s mojou energiou ani po 2 mesiacoch nevyzráža na sklo nič pretože laser / zem a lom svetla /slnko rozpustnosti nemá hraníc. To máte s časti odo mňa odpoveď ako to robím…. Pokračovanie nabudúce

Fotky s energiou

Sprístupňujem Vám fotografie, ktoré boli zhotovené dňa 6.12.2010 v chemickom laboratóriu. Voda na obrázku je z uzavretého pohára, v ktorom sa na danom mieste zhlukuje negatívna energia od iných osôb a zariadení, aby neškodila osobám, ktoré sa zdržujú na mieste v rozpätí š. 10  x d. 10 x h. (do zeme) 100 m2.
Mnohí majú z poradenstva či z vysielania presne podobný úkon umiestniť si pohár vody v domácnosti, prípadne do neho vložiť liečivý kameň alebo obyčajný kameň prinesený z vonku.
Mnohí viete, čo sú to geopatogénne zóny, geomagnetické pôsobenie, rádioaktivita,  atmosférický tlak či tlakové pôsobenie sily dna mora, vzduchu, sopiek a zeme presne v tejto postupnosti. Pokiaľ sa vašej domácnosti ( v práci) prejavujú rôzne prírodné aj umelé sily tak, ako sa prejavujú presne v týchto podobách (s metličkami, ktoré laborant nazval ciroky)  v tomto laboratóriu, kde sú orgány človeka ovplyvňované k nežiadúcim účinkom, ale s mojou energiou neutralizované. Ak máte vo vode len zhluk bublín, tak sú to len na diaľku prenášané zlé myšlienky voči vašej osobe inými osobami. Upozorňujem, že vo vode nie sú žiadne kamene. Len voda! Mám radosť, keď človek môže uvidieť nielen svojím okom ale aj technikou to, čo ja nazývam zhmotnenie energie ku zneutralizovaniu alebo ku harmonizácii orgánov zhlukovými útvarmi v tvare bublín k znásobeniu minerálov a vitamínov vo vode. Určite prídu aj dalšie fotky aj chemická analýza, na čo sa teším.
Okrem  foto č. 2 je použite 100 násobné zväčšenie  a tiež v prechádzajúcom svetle.  S polarizačným mikroskopom  pre prechádzajúce aj dopadajúce svetlo.

Forma spolupráce

Ako pracujem?

Nepotrebujem vedieť Vaše skutočné meno (pri písomnej komunikácii prostredníctvom pošty samozrejme uvádzate Vaše meno a adresu), stačí mi váš e-mail a viem, kto ho písal a dokážem posúdiť Váš momentálny zdravotný stav, hlavne to, kde sa nachádza problém, o ktorom možno netušíte. Dokážem vidieť jednu bunku v tele, čo nedokážu ani prístroje.

Ak sa pýtate na vzťahy, vždy je dobré v otázke konkretizovať danú osobu vo vzťahu k Vám alebo len uviesť jej  meno,  prípadne mi opísať vlasy tejto osoby alebo len jej vek.

Do troch mesiacov sa osud častokrát ovplyvniť nedá, či už vzťahovo alebo zdravotne, vždy je dôvod prečo.

a)     Nemôžem zasiahnuť/preťať Váš život, pretože sa k nemu staviate do pozície slabého a kríza v živote Vás má naučiť čeliť týmto chybám a nie ich opakovať.

b) Je neskoro, napr. vysoké štádium rakoviny s poškodením orgánov z endokrinných žliaz.

D

Ako môžete moju energiu stratiť?

1.    Vypršaním  obdržaného predplateného času.

2.  Neobdržanie finančnej odmeny z inštitúcie za moju energiu smerom k Vám.

3.   Ak krivého slova proti mne prerečiete bez toho, aby ste sa presvedčili  o pravde, ktorú adresujem smerom k Vám.

4.   Ak by ste chceli na mojej energii zarobiť bez toho, aby ste ma o tom upovedomili.

5.    Kto v myšlienke je proti mne, že neverí…..

Ak niekto obdrží moju odpoveď formou listu alebo e-mailu, moju energiu má do 1 hodiny. Ak by ju nevidel v pohári s vodou, je nutné obsah vody vyliať (poliať kvety) a napustiť si do pohára nanovo vodu a vložiť do nej čistú lyžicu alebo liečivý kameň – prosba/myšlienka musí byť prítomná. Ak sa so mnou niekto začína liečiť počas vysielania, energiu má ihneď.

Moju energiu si nikto nevynúti, tým chcem povedať, že energia

vždy vie, koľko a v akom množstve má prísť k danej liečenej osobe. Energia sa počas dňa prispôsobuje Vášmu telu tzn. nemôžete jej dostať viac ako vaše telo zvládne. O tom koľko energie vo vode dokážete prijať, rozhodujem len ja a Vaše telo, takže nie Vy myšlienkou!

Každý kto vie uveriť len vtedy, keď má bubliny v pohári, nech sa nečuduje, že sa vôbec nelieči, lebo len dúha vo vode, prípadne s malým množstvom bubliniek, je tá pravá voda, ktorá v skutočnosti pomáha.

 Niekomu sa môže stať (2 dni aj týždeň),  že energiu vo vode liečená osoba nevidí alebo necíti zmeny po krémovaní na svojom tele. Vtedy je treba porozmýšľať, či ste neurobili niečo čo som Vám neodporučila.

 Autorským zákonom © Dagmar 2010.

Otázky a odpovede

Najčastejšie otázky.

Kde zoberiem tú vodu?

U Vás doma z vodovodného kohútika alebo si  zakúpite v obchode minerálnu vodu.

Kedy mám žiadať o energiu do vody?

Pred napustením vody do pohára je nutné žiadať vo vašej mysli o energiu. Dôvod je taký, že každý z Vás má stanovené iné množstvo mojej energie do vody. Preto sa musí rozlíšiť, či je to len Váš pitný režim alebo chcete mať vo vode liečivú silu energie.

– Ak si ju nepýtate do vody alebo na telo, tak energiu jednoducho nemáte. Máte len čistú vodu a obyčajný krém.

– Kto ju má predplatenú a nechce ju využívať, tzn. nežiada o ňu v myšlienke, nemôže si ju ani po čase znovu pýtať v myšlienke, musí ma znova kontaktovať.

Prečo mne bublinkuje voda a partnerovi nie?

Je to z dôvodu, ako často vravím – nie je orgán ako orgán, nie je telo ako telo. Každý orgán sa správa  inak  v rozličných životných situáciách.

Koľko mám nechať vodu postáť, aby k nej  došla Vaša energia?

Ak sa robí voda do pohára v objeme 2 dcl z vodovodnej batérie, je pripravená ihneď k pitiu. Neuvidíte tam ihneď reakciu.

Ak ju robíte do litrového džbána, je dobré vodu premiešať lyžicou a následne je ihneď pripravená k pitiu. Po dobu 2 až 10 minút je možné podľa vášho zdravotného stavu vidieť zákony prírody vo vode – bubliny alebo iné sfarbenie vody.

Ak je voda zakúpená v obchode, po príchode domov ju dobre pretraste, nechajte postáť  a môžete ju používať. Môže sa Vám stať že si zakúpite minerálku, v ktorej budete mať veľké bubliny, je to znak že ju nemáte piť z dôvodu, že je nevhodná k pitiu v danej chvíli pre vaše telo.

Je možné, aby som dostal do vody viac energie?

Áno, je to možné. Zvyčajne je to možné vtedy, ak vám dám menšie množstvo vody, napr. 5dcl a energia cíti, že sa potrebujete viac „ukľudniť“, napr. ste v strese, tzn. do väčšieho objemu vody (napr. až do 1l vody ).

Je možné, aby som dostal na telo viac energie?

NIE. Ak nie ste v ten deň pripravení na to riešiť Váš zdravotný stav, energia pri vás len stojí. Môžete sa natierať, ale je to len krém bez energie, takže necítite na sebe zmenu.

Dôvod prečo ju nevidieť alebo necítiť ?

Ak má niekto navrhnuté poradenstvo napríklad od mája a chce začať až v auguste, nemôže dostávať od mája energiu ani do vody, lebo chce začať až od augusta. (musel by si ju predplatiť). Každý má určený dátum riešenia zdravotného problému od – do, tzn.  nemôžete  si ho svojvoľne upravovať. Máte len jednu možnosť, dohodnúť sa so mnou na iných termínoch z dôvodu, že vám to nevyhovuje .

Počas relácie Kontakt, ktorá je vysielaná v repríze nie je dodávaná moja energia do vody (v prípade výnimky je zverejnený oznam na mojej webovej stránke).

Prečo energiu nevidieť a ani necítiť?

Môže to byť tým, že prekročíte daný objem vody stanovený na deň.

Ďalším dôvodom môže byť, že  ste ma neuposlúchli a urobili úkon, ktorý som vám nenavrhla, a tým ste si poškodili svoje orgány. Ako najčastejší dôvod je užívanie nejakého produktu, ktorý vám bol navrhnutý inou osobou (z tohto je vyňaté, ak Vám predpíše Váš zmluvný lekár nejaké lieky) alebo bol vykonaný na Vašom tele zásah človeka (návšteva nezdravotníckeho zariadenia). Môže byť problém aj vo Vašej vode, ak je filtrovaná.

Poznámka:

Ak si dávate podľa mojich pokynov  krém na telo, vtedy nie je dobré piť alkoholické nápoje, ale vodu s energiou piť môžete. Prečo? Pretože alkohol je energia sama o sebe J a s tou prírodnou to nemusí vždy dopadnúť na vaše fyzické telo dobre. Preto, ak chcete piť alkohol v daný deň ako sa máte aj natrieť, máte dve možnosti:

1.       Nakrémovať sa a pred pitím alkoholu sa osprchovať.

2.       Vylúčiť v daný deň krémovanie a pokračovať podľa mojich pokynov až nasledujúci deň, prípadne až o dva dni, pokračovaním  postupom daných bodov.

Vodu ale počas pitia alkoholických nápojov piť  môžete .

Platia vaše oznamy aj na osoby, ktoré nie sú s Vami v kontakte?

V ozname je vždy uvedené, či sa  oznam týka osôb, ktoré sú so mnou v kontakte alebo aj tých, ktorí sú len návštevníkmi mojej stránky. To znamená, že aj divák, ktorý ma len sleduje  pri živom vysielaní, dostáva pokyny v akom objeme a na akú dobu dostane moju energiu.

Keď mi napíšete email, ako viem, kedy je energia u mňa?

Vždy do 1 hodiny od prečítania emailu, máte moju energiu. Stačí ma v mysli požiadať, napustiť si do pohára vodu. Ak energiu do pol hodiny v pohári neuvidíte, niečo nebolo v poriadku s Vašou myšlienkou. Znovu urobíte úkon.

Keď dostanem od Vás dobierku, kedy viem, že mám vašu energiu?

Energia k vám putuje s listom. Preberiete si list (zaplatíte), prečítate a ona stojí pri vás a čaká, kedy urobíte bod z vypracovaného riešenia problému. Samozrejme treba dodržať postup, myšlienka – pohár – voda.

Môžu energiu dostávať aj takí čo vás nepoznajú?

Áno, ale je dobré, aby si prečítali postup prípravy vody a niečo o mojej energii. To preto, aby som nemusela každému dávať popis do vypracovaného poradenstva.

Mal/a som od Vás poradenstvo s energiou a energiu mám vo vode stále.

Je to len energia na prítomnosť, tzn. Vy si ju nepriamo stále pýtate. Vaša prosba bola vyslyšaná tým, že sa Vám ukáže energia v pohári.

Druhá možnosť je, že ak Vám skončilo poradenstvo a vzápätí si žiadate o nové, viem o Vás, preto energia k Vám prúdi neustále bez prestávky do obdržania dobierky alebo už vypracovaného poradenstva emailom.

Musím do emailu dávať svoje osobné údaje?

Nie. Stačí mi Vaša emailová adresa. Aby som Vás ale nejako oslovila je dobré napísať aspoň krstné meno.

V prípade, že žiadate za niekoho o vypracovanie poradenstva, je dobré zadať jeho adresu, kam je odoslaná moja odpoveď.

Na akú dobu dávate energiu?

Je to vždy rôzne, volím to podľa typu ochorenia a problému, na ktorý sa daná osoba pýta. Stanovená býva do dvoch mesiacov až  do 2 rokov. Občas až do konca života danej osoby. Vplýva na to samozrejme aj výška úhrady, pretože spravodlivosť musí byť.

Vplýva uhradená  platba na moju energiu?

Áno. Ak sa niekto pýta na množstvo otázok a vykoná platbu len čiastočnú, buď si dotyčná osoba zvolí prioritnú otázku na vypracovanie sama alebo ju zvolím Ja.

Je rozdiel medzi vypracovaním poradenstva  a navrhnutím riešenia problémov?

Áno. Pri vypracovaní poradenstva Vám len popíšem, kde vidím u vás problém, ale nevypracujem Vám  rozpis riešenia problémov.

Ak nechcem vypracovanie poradenstva, je možné mi dať len rozpis riešenia mojich problémov len na mnou udané zdravotné problémy?

Áno, vtedy diagnostiku vašich problémov nevypracujem,  ale len riešim udané problémy.

Mám viac problémov vo vzťahu, aká bude platba?

Pokiaľ mi napíšete v skratke svoje trápenie s jednou osobou, beriem to ako jeden problém, tzn. 1 problém / 10 €. Pokiaľ sa stane že mi napíšete viacero problémových vzťahov k rôznym osobám, ale platba je len za jeden problém, vyzvem Vás, aby ste si zvolili za príslušnú  úhradu prioritnú otázku. Ak tak neurobíte, vypracujem vzťah ako uznám za vhodné, tzn. vypracujem ten naj-problém z „osôb“, na ktoré sa pýtate.

K stravovaniu a platbe.

Poväčšine ak je problém v orgánoch rozpíšem už v poradenstve riešenie stravovania, tzn. nie je nutná zvlášť úhrada. Platba za rozpis stravovania sa týka osôb, ktoré nechcú riešenie na zdravie kompletne v bodoch, ale len rozpis stravy.

Mám málo financií na komplet poradenstvo. Mám k dispozícii len určitý obnos.

Vždy, ak máte problém s financiami, pokiaľ píšete list, je vhodné napísať „môžem zaplatiť len 20 €“ za poradenstvo. Ja posúdim správnosť Vami zadaných okolností. Pokiaľ vidím, že osoba má skutočne zdravotný problém a nemá potrebnú sumu za komplet poradenstvo, zvolím najvhodnejšiu cestu poradenstva k Vašej aj mojej spokojnosti.

Čo sa stane, ak natriem inú osobu počas plynutia poradenstva so svojím krémom alebo jej podám vodu?

Ak svoju energiu ponúknete inej osobe, za každé jedno natretie inej osoby Vám strhnem 12 dní až 1 mesiac z Vášho poradenstva. Netreba sa pýtať ako to budem vedieť. Vždy si treba uvedomiť, pokiaľ dáte svoju energiu v núdzi, napr. dieťaťu, beriem to ako pomoc, ktorá musí byť. Rozdiel je, ak dáte energiu inej osobe, aby ste jej len dokázali, že existuje.  Ak si to daná osoba zaslúži, uvidí ju, ucíti ju, ale to je všetko…… Ak ju použijete na niekom kto je  skúpy dať niečo inému, tobôž za riešenie problémov pre seba, strhnem vám energiu bez pardonu.

Aký olej je vhodný na zarobenie?

Vždy je vhodný olej žltej farby – 1 liter/fľaša do 3 €. Ak olej zostane mútny, je nekvalitný. Nie je pravda, že drahý olej je najlepší na liečbu tela a zdravotných problémov, pretože energia to dobré z neho zužitkuje a zlé elementy v ňom zakalí. Drahé oleje bývajú slané, tzn. nie sú vhodné k užívaniu.

Voda po zmiešaní s olejom zostáva dole v nádobe. Po opätovnom zamiešaní sa vytvárajú vždy tisíce drobných bubliniek – vtedy je olej správne zarobený. Olej netreba mať v chladničke, ale je dobré ho mať mimo slnečného žiarenia.

Aké  bylinné masti máte na mysli?

Je nutné si kupovať bylinné masti (nie gély), ktoré nemajú žiadne iné zložky bylín, napr.  nechtíková masť nebude obsahovať levanduľu alebo kostihojová masť neobsahuje chladivú zložku.

Ako mám zarobiť hadiu masť?

Nijako. Kúpite si ju v lekárni. Vyrábajú ju minimálne 2 výrobcovia, a to v hrejivej a aj v chladivej podobe.

Ako je to s energiou pri práci?

Pokiaľ ste napr. kozmetička a pod. a máte platné poradenstvo, toto poradenstvo je platné len pre Vás. To znamená: ste chránení takým spôsobom, že nepreberáte ochorenia od iných na seba. Ak máte poradenstvo k svojej práci: Váš klient sa dobre cíti, lebo si navzájom  nevymieňate energie, ktoré má človek zo stravy aj pitia, psychické myšlienky a aj zdravotné  ochorenia, ktoré sú prenositeľné na 80 %. Vašou prácou – úkonom na tele  danej osoby, ktorú si volíte sami, jej pomáhate, aby sa k Vám opätovne vrátila bez toho, aby ste vynaložili veľké úsilie. Efekt na tvári je vidieť ihneď a nie je krátkodobý.

Ako je to pri výbere kameňa.

Ak vlastníte liečivé kamene, je nutné ich vyčistiť a nabiť, aby sa dali používať v bežnom živote a neškodili osobe, ktorá ich vlastní vyžarovaním negatív, ktoré zakúpené kamene majú na 92 %. Ak vlastníte takýto kameň, napíšete mi názvov, môžete aj veľkosť kameňa. Po úhrade Vám napíšem postup toho, čo máte s nimi urobiť, teda ako ich treba očistiť a používať.

Ak chcete vedieť, ktorý kameň je pre Vás vhodný, je dobré zamyslieť sa a  napísať mi: na čo Vám má slúžiť.

Vy tarot učíte?

Nie neučím. Niektorí vlastníte pre svoju potrebu rôzne karty. Občas si ich vyložíte, ale neviete čo Vám karty hovoria/odpovedajú na Vašu otázku. Ak chcete môj popis, postup je nasledovný: Vy máte otázku. Vyložíte si karty. Otázku aj názvy kariet mi napíšete. Uhradíte poplatok a ja ich vyložím/vyjadrím sa k danej otázke. Netreba vykladať viac ako 3 karty. Karty nikdy nevedia rozprávať. Karty používajú amatéri /laici k tomu, aby si pomohli v danej chvíli. Nesprávnym výkladom si môžete sami ublížiť, a to chybou, ktorú vykonáte.

Čo je to práca s Vašou energiou a s kyvadlom?

Ak sa chce osoba naučiť napr. správne diagnostikovať, musí vedieť správne klásť otázky. Nie každý má schopnosť citu sledovať kyvadlo a ustrážiť si myšlienky, aby mu kyvadlo popri práci neodpovedalo naraz na dve otázky: na otázku z Vašich myšlienok a aj na otázku z vedomia. Napríklad diagnostikujete hlavu človeka a v myšlienke máte problém napr. so svojím vzťahom. Moja energia nepracuje pri diagnostike formou: Vy sa pýtate a kyvadlo odpovedá napr. „ ukáž mi kde je problém“ , ale formou: „ kyvadlo ukazuje smer vychýlením sa, ťahá vašu ruku a vy premýšľate čo ukazuje za daný problém“. V myšlienke komentujete zistenia a kyvadlo reaguje ihneď odpoveďou svojím smerom. Ak mu zadávate stále nezmyselné a niekde naučené vety, zahrá sa s Vami tak, že Vám neodpovie správne, ale ukáže smer, napr. že si máte ľahnúť na posteľ alebo sa radšej ísť napiť vody.

Musím si kúpiť nejaké špeciálne kyvadlo?

Nie, stačí Vám aj kyvadlo urobené doma, napr. na silon alebo niť navlečiete zlatý prsteň, ktorý má očko. Je dobré používať kyvadlá s kameňom, ale si treba dávať pozor na to, že výrobcovia nerátajú s takou energiou, akú poskytujem ja a môže sa Vám stať, že pri roztočení kyvadla Vám kameň odletí od retiazky. Potom musíte zvoliť špeciálne lepidlo. Vhodná dĺžka retiazky je 20 až 25 cm. Retiazka sa nemá držať v ruke, ale musí byť na nej uško, ktoré Vy držíte, a tým chodu kyvadla nebránite. Napr. prívesok z kameňa – jeho uško navliecť na retiazku. Niektoré, napr. mosadzné, už také uchytenie majú.

Môžem používať kyvadlo počas trvania poradenstva ?

Ak máte predplatenú energiu na telo a aj do vody „ ÁNO“, ale len pre svoje potreby. Kyvadlo nie je na to, aby Vám určovalo smer v danom dni alebo či máte niečo jesť alebo nájsť. Použitie nájdete vo videu „ Kamene trochu inak z roku 2011″.

Ak energiu nemáte, používate ho len na Vašu zodpovednosť a s nebezpečenstvom, ktoré je ukryté v práci s ním…

Mám prasknutý kameň na kyvadle. Mám prasknutý liečivý kameň.  Je to chyba? Mám ho zahodiť?

Nie. Pokiaľ nemá ostré hrany a točí sa, môže sa používať. Ak liečivý kameň praskol, je nutné ho skontrolovať, či nie je mŕtvy, tzn. vhodný k spätnému hodeniu do prírody.