Nevhodné obsahy požívatín na vývoj človeka v akomkoľvek veku

Nevhodné obsahy požívatín na vývoj človeka v akomkoľvek veku

Energetické nápoje obsahujú:

 1.  Kofeín a všelijaké podporné látky – zmes exotických rastlín, ktoré údajne pôsobia proti únave a zvyšujú výkonnosť (konope) – závislosť. Koniec koncov z môjho pohľadu to spôsobuje odumieranie mozgových buniek, retardáciu – každý nápoj či tyčinka s obdobným obsahom.
 1. Energetický nápoj alebo tyčinka v kombinácii s pivom či nejakým iným alkoholom spôsobuje, že nervová sústava padá a človek sa stáva nervovo-psychicky labilným.
 1. Znižuje sa v tele – vitamín C, zinok, kálium a iné cenné minerálne látky. Stávajú sa toxickými pre endokrinný systém a človek môže mať halucinácie, či iné vidiny s prechodom do nespavosti až agresivity. 
 1. Guarana – bez prísad, napr. kofeínu či konope, je v malej dávke pre telo prospešná. Ale vo forme čaju, aj ako energetická tyčinka, či nápoj s prímesami vyššie uvedenými, prestáva prekrvovať cievne mozog. Človeku sa oslabuje srdečná činnosť a výdrž.  V dennom množstve 2 dcl, príp. 1-krát do mesiaca, vznikajú silné bolesti žalúdka.
 1. Ginko – pri nedokrvení mozgovej oblasti môže nastať po jeho užití kóma, paralýza až smrť. Smrť môže nastať pri vypití nápoja, či v kombinácii s alkoholom alebo ľahkou drogou v objeme 1liter za deň. Človek, ktorý má problémy s obličkami alebo vývojom rozmnožovacích orgánov, si v tele pri dennej dávke 2-3 dcl spôsobí neplodnosť, ochorenia pokožky, krvi, pečene a obličiek bez možnosti následného vyliečenia sa.
 1. L-carnitín aj Inositol – aj keď premieňajú „tuky“, pri probléme so zníženou činnosťou štítnej žľazy a metabolizmu zaťažuje cievy, srdce, kosti a človek má zvýšenú pravdepodobnosť bolesti chrbtice až vzniku osteoporózy so vznikom ischemickej choroby srdca. Inositol mení činnosť nadobličiek a ich žliaz, a tým umožňuje vznik onkologického ochorenia v obličkách, hrubom čreve a nakoniec aj v mozgu.  

Iné výrobky zasahujúce do chodu tela pri obnove buniek a zlepšení stavu človeka

 1. Výrobky zo sušeného mlieka – spôsobujú ekzémy, svrbenie pokožky, zvýšenú aj zníženú činnosť štítnej žľazy, zvýšenie ochlpenia, osteoporózu, u žien časté výtoky, padanie vlasov, lámavosť zubov, často zapálené ďasná, afty v ústnej dutine. Jedna tableta, vyrobená akýmkoľvek spôsobom, s obsahom vápnika nemôže obsahovať 3 dcl mlieka alebo polovicu tvarohu vyrobeného z mlieka.
 1. Výrobky – jogurty zo sušiny s umelými náhradami džemov a sladidiel, spôsobujú ekzémy, svrbenie pokožky, zníženú činnosť štítnej žľazy, osteoporózu, u žien časté výtoky, bolesti až kŕče v brušnej oblasti, pocit pichania v hrubom čreve, podráždenie slepého čreva, sleziny, opuchy tela na základe nečinnosti pečene a zadržiavania vody v tele. Pečeň vtedy vyzerá ako u dlhoročného alkoholika z dôvodu vytvárania umelého glykolu  a z dôvodu nedostatku iných súčastí, ktoré pečeň potrebuje.
 1. Ovocie – neexistuje Bio potravina. Máme len jednu Zem, podzemné vody a jeden vzduch. Chémia na ošetrovanie stromov je v dnešnej dobe je potrebná, ale nie chémia na prevoz ovocia z inej krajiny k nám, ani na dlhodobé uskladnenie ovocia. Táto chémia je škodlivá pre človeka viac ako primeraný postrek ovocných stromov a ich plodov. Všetko ovocie sa musí zbavovať vrchných častí. Inak je, v malých dávkach prijímané množstvo chemických zlúčenín buniek, silne toxické pre obličky, žľazy pre oblasť priedušiek aj očí. Ďasná viac krvácajú, dráždia nervy. V oblasti obličiek sa tvorí viac adrenalínu, a tým sa mení činnosť hypofýzy / hypotalamu. Človek je viac agresívny. Ovocie ošúpané a také, ktoré prešlo varom, je bezpečné na konzumáciu, ale len pre človeka s mojou získanou energiou. Ovocie s najvyšším obsahom vlákniny (a pektín) vie vážne ohroziť pečeň, krvné hodnoty a spôsobiť sekundárne vážne ochorenia. Vznik problémov v žľazách, stále tvoriace sa cysty v podobe rôznych nezhubných tumorčekov a pod.
 1. Orechy – sú pre telo prospešné, ale nikdy nie v kombinácii s mliečnymi výrobkami ani s výrobkami, ktoré obsahujú železo. Vzniká reuma, bolesti chrbtice, bolesť hlavy, migréna, degeneratívne ochorenia kostí. Spôsobuje to nedokrvenie cievneho charakteru a odumieranie mozgových buniek, tzn. atrofia.
 1. Umelé sladidlá – vzniká nefunkčnosť pankreasu, pečene, diabetes, opuchy končatín, reuma a nečinnosť pečene.
 1. Psyllium, jačmeň, chlorella, koloidné striebro, vitamínové doplnky na tráviace ústrojenstvo, kožu, zníženie váhy – spôsobia problémy obdobné ako pri mliečnych výrobkoch s umelými prísadami. Bolesti hlavy od krčných stavcov, strata hmotnosti, rýchle odumieranie zubov a tvorenie polypov je normálnym príznakom nevhodne zvolených preparátov. Ďalej spôsobia vznik cievnych problémov, cýst, nádorov a pod.
 1. Aj vitamínové doplnky pre tehotné ženy, na imunitu, nervovú sústavu, štítnu žľazu vedia poškodiť orgány v tele k neobnoveniu chodu tela a orgánov do pôvodného stavu.
 1. Hormonálne liečivá – prirovnám ich k tým, ktoré sú vytvorené na prírodnej báze. Spôsobujú problémy cievne, menštruačné, embóliu, cysty, závažné ochorenia degeneratívneho pôvodu v nadobličkách, rozmnožovacích pohlavných orgánoch, aj na štítnej žľaze a iné rôzne vážne poškodenia migračného charakteru.

A človek sa čuduje, prečo má stále viac mladých ľudí veľa rôznych znamienok na tele, astmu, ekzémy, problémy s pokožkou, so zubami. Mladé aj staršie ženy majú nepravidelnú menštruáciu, vznikajú rôzne cysty kdekoľvek na tele a iné vyššie popísané ochorenia.

Toto všetko na 80 % spôsobuje aj  zadržiavanie vody v tele z dôvodu spätného režimu močového systému, kde nie za 24 hod sa vytvorí 1 L moču, ale človek často močí v malých dávkach a telo vodu zadržiava k oblasti žliaz kĺbov. V kĺboch preto, lebo cievna aj obehová sústava nepracujú ako „hodiny“. Telo má akoby spätný chod, viac sa potí a kyslosť potu je výrazná s tvorením pigmentov aj znamienok na tele.

Ďalším elementmi sú :

A/ Liečivá – nevhodne nasadené na nesprávne ochorenia. Mám zato, že ak je liek správne nasadený, napr. na TK, depresiu a pod., po 4 dňoch musí nastať úľava. Ak úľava nenastane, ochorenie nie je tam, kde ho niekto predpokladal.

B/ Časté nevhodné vyšetrenia aj s pridaním chemickej látky do tela, priveľa ožarov vo forme röntgenov (platí aj pre tehotné ženy).

C/ Rôzne praktiky na lymfatický systém, stavce, „reflexné body“, ktoré nepôsobia na ľudské telo tak ako je to napísané v knihách.

D/ Praktiky rôznych diagnostík nezdravotníckeho charakteru za pomoci elektrických impulzov z mozgovej a nervovej činnosti s vplyvom na organické poškodenie činnosti mozgového tkaniva.

E/ Zaužívané metódy zvláštneho charakteru – sviečkové, anjelské, regresné terapie alebo transformovanie mozgu a iné.

F/ Duševné ochorenie môže vzniknúť aj z dôvodu, že Vám niekto bude tlačiť do pozornosti, že ste urieknutý, že Vám niekto porobil a iné vsugerovania – praktiky nezdravého charakteru na vznik šoku a stresu ako spúšťača psychického ochorenia.

Autorský zákon © Dagmar , máj 2012