Cukor

Cukor
Osobne už 26 rokov nekupujem cukor. Nesladím čaj, kávu. Občas zjem zákusok ktorý ma plnku. Obmedzujem kupované napolitánky , ktoré majú umelé sladidlá. V potrave máme vždy podiel cukru, tzn do tela a do orgánov prísun cukru zabezpečujem, ale nepremnožujem telo nepotrebným cukrom. (podobne nepoužívam klasickú soľ).
Otázka = prečo to píšem ???
99% čitateľov , vie čo som prežila v máji 2013. Po roku „ udalosti „pri mojich potiažach  , vždy ako prvé podozrenie,  MUDr hľadali „nádor“ nič nenašli….. a moje 26 ročné podmienky života, ma presvedčili, že konám správne a nežijem pre chuťové bunky, ale žijem a konzumujem čo je dobré………………… Vy mnohí viete aj z prednášok, o čom Vás informujem, vždy to najprv vyskúšam ja, každý krém, čaj, strava a zo svojej skúsenosti viem poradiť. Preto viem negatíva aj pozitíva každého mnou skúšaného výrobku aj „úkonov“….

Cukor – je prírodné sladidlo, sladká požívatina. Z chemického hľadiska je to takmer čistá sacharóza. Vyrába sa v cukrovaroch, najmä z cukrovej trstiny a z cukrovej repy, na trh je dodávaný v kryštáloch, prášku, kockách atď.  odkaz na článok o cukre

Cukor ako nadbytočný v tele stimuluje delenie rakovinových buniek a tým im cukor v bunkách pomáha rozmnožovať sa
Dodnes neexistuje jednoznačné odporúčanie Medzinárodnej komisie pre kontrolu rakoviny (IARC), ktorá je najväčším orgánom na boj proti rakovine na svete a jej odporúčania sú najviac aplikované na úrovni nemocníc vo svete. žiadne odporúčanie na prevenciu alebo dokonca zníženie podielu cukru v potravinách.
Mojim klientom odporúčam striedmosť v jedení cukru ktorý by sa mal vyhýbať mnohým sladkostiam pre ich účinky na organizmus.
Odporúčam klientom, aby sa vyhýbali návšteve Doktor Google, aby ste sa skontaktovali s mojím poradenstvom, , ktorému dôverujete, prediskutovali so mnou , čo máte na mysli aj svoje otázky, a ubezpečili sa, že máte právo a čas hovoriť o tom.
Nech Boh chráni nás a vás od všetkého zlého.
 
Klient musí  byť na 100% istý, že rakovina sa živí cukrovkou, a musíme sa od cukru držať ďalej a šíriť nebezpečenstvo cukrovky (chrániť pankreas a slezinu)
Nakoniec a záver je že rakovina ostáva chorobou na ktorú medicína sama nevie nájsť radikálne riešenie jej liečby sú to len pokusy v ktorých je správne a nesprávne tá istá chemikália či sa dokázalo že sa vylieči z toho.

                                                     Poradenstvo Dagmar
28. marca 2022
 
 

  P. S. Na váš podnet, že niekto moje znalosti o cukre si prisvojí. Môže. Aj tak rakovinu nevie liečiť. V prvom rade je bunka. Bunka rakovinová. A cukor ju delí a množí. To je všetko…………tak sa zamyslite nad tým, cukor množí, ale netvorí……