Čo má pozitívny a negatívny vplyv na život človeka

11 januára 2017 zverejnené- text (rok, čas, typ chémie) budem pravideľne dopľňovať. doplnená 17 februára 2017

Čo je to Imunitný systém, kde sa tvorí krvotvorba a 
čo má pozitívny a negatívny vplyv na človeka.

Vy čo ma poznáte od roku 2010 tzn už 7 rok,  
pouvažujte nad týmto textom . Pri čítaní a prečítaní popremýšľajte o mne ……..

Pomôžu Vám aj staršie verzie môjho písaného poradenstva,  alebo
diagnostiky , aj videa na youtoobe z TV vysielania o čom som tam hovorila…..
dáte si dokopy moje slová, tento text, váš stav….

„ako vzniká napr. akútna leukémia, je to druh leukémie, ktorý môže postupovať veľmi prudko, v priebehu dní až niekoľkých týždňov. Ide o veľmi vážnu, život ohrozujúcu chorobu.
Jej príčina vedecky , nie je známa, avšak známe sú rizikové faktory, ktoré prispievajú k  jej vzniku,
= chemické škodliviny,
 = rádioaktívne žiarenie

A/ Málo kto si uvedomí čo sa deje od roku 2013 na  80% planéty Zem,, nepokoje, vojny, nálety, bombardovanie miest,  rakety a ničenie rakiet v „nejakej výške „
B/ Kam ide splodina z rakety ktorá mala vybuchnúť na Zemi ?
C/ Ľudia hádžu celé funkčné autá do mora. Čo more robí,  aký chemický proces aby, živočíchy vo vode / mori mohli žiť. Aký vplyv má rozklad /ničenie  zloženie plechu a motora do vody ?
D/ Výroba a používanie bakteriologických zbraní  kam to všetko ide do pôdy, do vzduchu ?

Gravitácia  Zeme nič nerozplynie. Uvedomí si to aspoň jeden živočích žijúci na Zemi čo sa volá človek !!
Živočíchy, lietajúce, lezúce , stavovce, bezstavovce je ich 3948  druhov a  neničia sa navzájom,  ako sa ničí tvor,
ktorí žije na Zemi a  volá sa človek a sú 3 oficiálne druhy „tvorov“.

Významnou oblasťou pri štúdiu ľudských rás je aj oblasť zdobenia ľudského tela
1.Žlto – hnedá rasa, mongoloidná rasa, ázijsko – americká rasa
Príslušníci žlto – hnedej rasy: Eskymáci, Sibírci, Laponci, Číňania, Mongoli, Japonci  Indiáni, Austrálski domorodci (neisté zaradenie), Melanézania.
Pôvodný areál osídlenia: Ázia, Amerika, Grónsko.

2. Biela rasa, europoidná rasa, kaukazoidná rasa
Príslušníci bielej rasy , Ainovia , Baltici, Arménci, Dinárci, Mediteránci, Nordici, Alpínci, Indovia, Arabi, Etiópania.
Pôvodný areál osídlenia: Európa, Ázia (Indický polostrov), severná Afrika.

3. Čierna rasa, negroidná rasa, rovníková rasa
Príslušníci čiernej rasy: Sudanidi, Bantuidi, Nilotidi, Negrili (trpasličia skupina), Negriti (trpasličia skupina), Dravidovia,Veddovia.
Pôvodný areál osídlenia: Afrika.

Letecké rozprašovanie sulfidov zinočnato-kadmiových spôsobuje zlyhanie dozoru imunitného systému v tele a tým vznikajú vysoké ťažké problémy napr. pľúcach

1955-1963= lietadlá prelietavali od severovýchodu Anglicka pozdĺž južného a západného pobrežia až k špic Cornwallu a sypali na obyvateľstvo obrovské množstvá sulfidu zinočnato-kadmiového (zinc cadmium sulphide). Chemikálie boli vetrom zaviate kilometre do vnútrozemia a jeho fluorescencia umožňovala monitorovanie jeho rozptylu. Chemikália sa rozprašovali po dobu jednej hodiny.

1940 až 1979 = britských pokusov s biologickými zbraňami z rokov 1940 až 1979. Mnohé z týchto testov zahŕňali vypúšťanie potenciálne nebezpečných chemikálií a mikroorganizmov nad rozsiahlymi obývanými oblasťami bez informovania verejnosti.

1961-1968 = pri Južnom pobreží  Anglicka rozprašované vojenskou loďou  baktérie, vrátane e.coli a bacillus globigii, ktoré napodobňujú správanie antraxu.

1971-1975 = rozprašovali do vzduchu masívne množstvá baktérie serratia marcescens, spolu s imitátorom antraxu a fenolm

1952-1964 = Baktérie vypúšťané do tunelov testy v rámci „Testov sabotáže“

1964-1973 prichytenie baktérií k vláknam pavučín v krabiciach s cieľom otestovať, ako budú baktérie prežívať v rôznych podmienkach. Tieto testy boli vykonané v desiatke lokalít po rôznych oblastiach , vrátane Londýnskeho West End, Southampton a Swindon. Okrem toho bolo podniknutých vyše desať menších lokálnych testov v rokoch

1968-1977. Porton Down vyrobil 5 miliónov hnojivových granúl (cattle cakes) naplnených smrteľnými antraxovými spórami, ktoré mali byť zhodené na Nemecko s úmyslom zabiť jeho dobytok. Tiež poskytuje detaily neslávnych antraxových experimentov na Gruinard na Škótskom pobreží, ktoré zanechali ostrov tak kontaminovaný, že nemohol byť obývaný až do konca 80. rokov. Ostrov bol dekontaminovaný až v roku 1987

V dobe Kórejskej vojny v rokoch 1950-1953 došlo k masívnemu používaniu biologických zbraní proti Severnej Kórei zo strany americkej armády.

V roku 1939 Hitler nafingoval zabitie nemeckých vojakov Poliakmi, aby mal zámienku na napadnutie Poľska, čo viedlo k vypuknutiu 2. Svetovej vojny.
4. augusta v roku 1964 došlo k druhému Tonkinskému incidentu (kedy údajne severovietnamské lode bez príčiny zaútočili na americké plavidlá), čo viedlo k vypuknutiu vojny vo Vietname.
V roku 2005 boli odtajnené materiály z vyšetrovania tohto druhého konfliktu a zistilo sa, že k tomuto incidentu nedošlo.
V roku 2003 USA napadli Irak, kvôli tomu, že mali zbrane hromadného ničenia.
Žiadne zbrane hromadného ničenia sa tam nikdy nenašli.
V roku 2015 Američania realizovali 16. a 22. novembra 2015 a celkovo vypálili 5 265 rakiet na Daeš v roku 2015 dvakrát použili strely s tzv. ochudobneným uránom, ktoré predstavujú zvýšené zdravotné riziko. Američania neplánujú použitie ochudobneného uránu zastaviť. Jacques priznal, že Spojené štáty budú aj naďalej zvažovať všetky možnosti v boji proti Daeš.
28.10.2016  Americké lietadlo rozprašujúce prasaciu chrípku video odkaz TU
Odborník povedal pravdu o Černobyle: Rádioaktívne cézium v Európe vymrie až o 270 rokov odkaz na čítanie tu

Spojené štáty zverejnili v roku 1995 zoznam 17 krajín, ktoré podľa nich mali biologické zbrane. Na zozname bol i Irán, Irak, Líbya, Sýria, Severná Kórea, Taiwan, Izrael, Egypt, Vietnam, Laos, Kuba, Bulharsko, India, Južná Kórea, Juhoafrická republika, Čína a Rusko. Rusko ale trvalo na tom, že svoj program vývoja biologických zbraní ukončilo už pred rokmi.

V súčasnosti sa zneužitím chémie pre vojnové účely zaoberajú početné skupiny vedcov po celom svete. Najväčšia potvrdená prítomnosť chemických zbraní je v Rusku, USA, Indii, Egypte a Sudáne. Program ich vývoja prebieha v Líbii, Číne, Iraku a Iráne

V roku 1935 v Japonsku pracovalo 3000 špecialistov na vývoji biologických zbraní, pri čom bolo použitých asi 4000 zajatcov na zistenie ich účinkov.
Biologické bojové činitele sa prenášajú na cieľ pomocou riadených alebo delostreleckých striel .
K šíreniu chorôb môžu byť použité živé infikované nosiče, ako hmyz a hlodavce.
Možnosť rozmnožovania mikróba na lacných živných pôdach a zabezpečiť tak jeho produkciu vo veľkých množstvách !!!
primeraná odolnosť, rezistencia mikróba proti vplyvom
vonkajšieho prostredia, aby si čo najdlhšie zachoval svoju virulenciu a patogenitu.
možný prenos vzduchom
vysoká úmrtnosť

problematická imunizácia
náročná liečba s ochorenia

Z bakteriálnych toxínov je najznámejší botulotoxín, – jedovatá látka používaná v kozmetickou priemysle

 1) Nervovoparalytické látky
Sarín
Soman
Látka VX

2) Pľuzgierotvorné látky
Destilovaný yperit

3) Dusivé látky

.Medzi dusivé látky patrí napr. chlór, fosgen, difosgen, chlorpikrin a iné.

Fosgén

Pri zasiahnutí fosgénom sa postupne prejavuje sladká chuť v ústach, odpor k fajčeniu, slabý kašeľ, tiesnivý pocit v hrudi, slabá závrať, nevolnosť a zvracanie. Tieto príznaky po opustení zamorenej oblasti postupne miznú a počas skrytého pôsobenia otravnej látky v tele sa zasiahnutý cíti pomerne dobre, až na to, že pri fyzickom zaťažení skoro pociťuje únavu. Potom sa ale zdravotný stav vážne zhorší a prejavuje sa zrýchlené dýchanie, silný kašeľ, bolesti hlavy, zmodranie perí, viečok, tváre a nosa, zvyšuje sa pulz, pociťuje sa bolesť pri srdci, závrať, slabosť a dusenie. Teplota môže vystúpiť na 38-39°C. Akútny opuch pľúc trvá až niekoľko dní. Pri silnom zasiahnutí nastáva smrť v dôsledku narušenia srdcovej činnosti.

4) Dráždivé otravné látky

Používajú sa na dočasné vyradenie živej sily, na výcvik vojakov a na potláčanie demonštrácií a iných policajných zásahov. Sú používané vo forme aerosólov a dráždia oči a horné dýchacie cesty. Medzi dráždivé látky patria: látka CS a CR, chlóracetofénón, arzíny a adamzit.

Ak není správna krvotvorba príznaky sú:
– zvýšené krvácanie (z nosa, ďasien)
– horúčka
– celková slabosť a únava
– bledá koža
– časté infekcie
– poruchy zraku a sluchu
– poruchy vedomia
– tvorba modrín
– búšenie srdca
– nadmerné potenie počas noci
– zväčšenie lymfatických uzlín, sleziny, pečene

Existujú minimálne 4 druhy leukémie.  A prejaví sa do 2 až 4 týždňov ako sú napadnuté bunky  a jediné čo treba začať je  obnoviť si krvotvorbu.
Obnoviť krvotvorbu,  ale znamená pečeň, slezina, kostná dreň a a lymfoidné tkanivo, aby pracovali  24 hodín ako slnko a mesiac. 24 hodinová presná spolupráca počas dňa a noci !!!!

primárne lymfoidné orgány : kostná dreň a týmus sekundárne lymfoidné orgány: slezina, lymfatické uzliny, tonzily, apendix,
lymfoidné tkanivo : spojené s prieduškami tzn časť endokrinnej sústavy !
Ročne postihne len približne 4 až 5 nových prípadov na 100 000 obyvateľov. Pre  zdravotníctvo je to jedna z najnáročnejších terapií.“
Začiatok choroby je v bunkovej mutácii; vzniká základ pre vývoj malígneho klonu s abnormálnou rastovou rýchlosťou.
Hlavné príznaky sa podobajú aj na príznaky ak praskajú cievy, zvýši sa tlak z dôvodu že obličky nepracujú správne,  alebo imunitný systém zlyhal z dôvodu konzumácie rôznych liečiv a konzumných doplnkov na trhu

Slezina je jedným z periférnych orgánov imunity. V nej dochádza k tvorbe lymfocytov, k zničeniu erytrocytov a trombocytov, hromadeniu železa, k syntéze imunogtobulínov. Je depozitárom krvi.

Mnohí viete že som proti rôznym detoxikáciám a aj iným voľno predajným produktom na trhu… Žiadnou detoxikáciou žiadnou obnovou funkcie črevného traktu regenerácii vlásočníc sliznic NIKDY nevrátite čas aby krvotvorba znovu v tele bola ako predtým !!!!

Imunitný systém hrá v človeku dôležitý dozor !!!
reaguje na cudzorodé a nebezpečné látky
vykonáva imunologický dohľad „surveillance“
obrana proti patogénom vírusy, baktérie, plesne, prvoky, parazity
rozpoznanie a odstraňovanie abnormálnych buniek
napr.nádorové, poškodené boj proti alergénom
zachovanie homeostázy

Medzisystémová komunikácia
imunitný systém
endokrínny systém
centrálny nervový systém
skeletálny systém

Poruchy imunitného systému
zlyhanie obranyschopnosti tela
 znížená rezistencia k infekciám
zlyhanie rozlíšenia škodlivého podnetu od neškodného
patologická reaktivita na vonkajšie činitele =alergie
zlyhanie autotolerancie = patologickká reaktivita na vnútorné činitele = autoimunitné ochorenia =zlyhanie imunitného dohľadu = nádorové ochorenia
pri poruchách postupne rýchlo zaniká dozor nad orgánmi, bunkami v tele človeka
T lymfocyty  = dozrievajú v týmuse môj verdikt do 4 roku života človeka
B lymfocyty vznikajú v kostnej dreni a vyrábajú protilátky


Dagmar Revayová © 10. Januára 2017

Z Azie s tade ide ničenie Európy, Afriky, Ameriky. Rusko…. Ázia ničiteľ obyvateľov Zeme. Ak do dvoch rokov prežijeme , tak sa aj tak za 20 rokov dozvieme kto organizoval zlo na Zemi  tzn vo vzduchu, v pôde v mori.,
Dekontaminovať oblasť trvá vždy podľa „hmotnosti a druhu ničivej zbrane“ ale min. je to 5, 10 rokov. aj 19 aj 25 aj 40 rokov.
Občania Europy nežijú v bízkosti veľkých sopiek,. Život v blízkosti sopky je poznamenaný ustavičným strachom. Činná sopka môže vybuchnúť takmer bez varovania: z krátera na vrchole chrlí lávu do vzduchu a ponúka tak fantastický úkaz v podobe ohňostroja.
Je to ako sopka  láva sopky :
má v sebe  oxid uhličitý (CO2) a oxid siričitý (SO2). sopečné plyny sulfán (H2S), chlorovodík (HCl) a fluorovodík (HF).  oxid siričitý sa mení na aerosól kyseliny sírovej (H2SO4)

Povrch Venuše je z 90 % tvorený bazaltami, čo indikuje, že vulkanizmus hrá veľkú rolu pri tvarovaní jej povrchu. Aj keď to niektoré indície naznačujú, v súčasnosti nie je vulkanická aktivita na Venuši potvrdená.
Na povrchu Marsu bolo identifikovaných niekoľko vulkánov
Najväčšiu vulkanickú aktivitu v Slnečnej sústave má Jupiterov mesiac Io. Celý je pokrytý sopkami s neutíchajúcimi erupciami kremitých hornín, oxidu siričitého a síry. Povrch Io sa neustále mení. Lávy na jeho povrchu majú najväčšiu teplotu v celej slnečnej sústave – dosahujú až 1 500 °C.
Erupcie Sopiek majú žiadúce aj nežiadúce účinky
nežiadúce
1. KATASTROFÁLNE ERUPCIE
 napr rok 1986
K úniku vulkanických plynov z kráterového jazera Nios v Kamerune došlo 21. augusta 1986. zásobárňou vulkanických plynov, predovšetkým oxidu uhoľnatého, oxidu uhličitého, sírovodíka a ďalších boli póry vo vulkanických horninách. Pri uvoľnení plynov došlo k rozsiahlemu poškodeniu vegetácie, úhynu stoviek zvierat, ale čo tragickejšie, zahynulo vyše 1600 obyvateľov tejto oblasti.
žiadúce
-vytvárajú cenné minerály,
-svojimi výbuchmi obohacujú pôdu živinami,
-vďaka vodám zohrievaným magmou vytvárajú žily zlata, striebra a iných kovov,
-sú zásobárňou geotermálnych síl. Energia týchto pod povrchom USA dvakrát prevyšuje energiu všetkých známych ložísk ropy na svete,
-pomáhajú recyklovať a obnovovať ovzdušie, zásoby vody a zemskú kôru,
-pre ľudstvo sú zdrojom úžasnej scenérie a vytvárajú rekreačné oblasti. Svet by bol chudobnejší, keby na ňom neboli také sopečné javy, ako japonská hora Fudži, oregonské Kráterové jazero alebo Mount Rainier v štáte Washington.

Tak ako majú lieky žiadúce a nežiadúce účinky taký je ROZDIEL v účinkoch pôsobenie sopiek a ničivými zbraňami používaných na ZEMI.

ZBRANE vyššie popísané,  ktoré vytvára, vyrába a  používa  tvor človek proti človeku ,
prírode ,živočíchom na Zemi nemá žiadne žiadúce účinky !!
 
SOPKAM, VULKANOM,  človek môže ďakovať čo láva pôde dáva !! .
Za ničivé chemické zbrane, ktoré VYTVARAJÚ ochorenia a ničia postupne,
všetko živé v pôde aj NA Zemi sa ďakovať neda…….
ničí to „tvora človeka“ iným „chodom organizmu, chorobami, mení sa počasie , plodiny aj smrť…“ človek sa mení sám …..
  Niekto by si mal dať otázku prečo sa musia vytvárať stále a stále nové liečivá, prečo sú nové druhy ochorení ???
Prečo liečivá vyrobené napr pred 5,10.20 rokmi už nefungujú ako by mali  ?…………….

A v myšlienka pouvažovať nad vetou.
Prečo ja cítim kde  aj  v akom štáte sa niečo deje, čo je vo vzduchu.
A tí čo majú poradenstvo ,  energiu vidieť a cítiť kdekoľvek na Zemi a cítia sa úplne inak ako tí čo poradenstvo nemajú , tzn nič nevidia necítia…..
Ja mám len jedno heslo = na všetko je liek. Len jednu vec treba požiadať ma o pomoc, mať poradenstvo, mať myšlienku………………..a v myšlienke proti mne počas 24 hodín nezlyhať……….

DAGMAR REVAYOVÁ © 11 januára 2017